Auto Pippel Pippel Bramen Autoschade Pippel Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Hart van Haaften Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek mucon1a vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 46 gasten en geen leden online

Uitnodiging Algemene Ledenvergadering

Hierbij nodigen wij alle leden vanaf 16 jaar uit tot het bijwonen van de ALGEMENE LEDENVERGADERING van de voetbalvereniging "HAAFTEN", welke gehouden zal worden op VRIJDAG 16 november 2018 om 20.00 uur in de kantine van het sportcomplex "ELZENBOS". Vanaf 20.00 uur kunt u de jaarverslagen inzien, waarna de vergadering zelf om 20.30 uur start. Klik hier om de uitnodiging te lezen.

Bestuur v.v. Haaften