mucon1a Auto Pippel Autoschade Pippel Pippel Bramen Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1
donker_150_70

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 12 gasten en geen leden online

Haaften Effies kampioen!

Met alleen maar overwinningen werd de F1 verdiend najaarskampioen in de 2e klasse. Een tienklapper uit in Tiel vormde het knallende sluitstuk: 0-10 zege in het laatste potje. Daarna de bloemen, de bekers, de daverende dorpsrace met de kar en frietjes als toetje. Van harte gefeliciteerd kanjers: Jelte, Harrit, Waseem, Danny, Rens, Teun, Niels en Mats! Niets meer aan te doen Haaften F1 met rood groene vlag en wimpel kampioen!!!!! 

 

Kampioen F1