mucon1a Auto Pippel Autoschade Pippel Pippel Bramen Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1
donker_150_70

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 16 gasten en geen leden online

Jubilarissen v.v. Haaften

Voorafgaand aan de Nieuwjaarsparty werden zaterdag 3 januari de jubilarissen van de v.v. Haaften gehuldigd. In de kantine werden de herinneringsspelden uitgereikt door bestuurslid Dennis van Horssen. Angelique Grandia, Machiel den Besten, Arie Kool, Arjan Pellegrom, Arjen de Kock, George de Wit, Hans Satter en Johan de Wit ontvingen een speld voor 25 jaar lidmaatschap. Voor 40 jaar lid ontving Kees Grandia een speld. Maar liefst 50 jaar lid zijn Arie de Jongh, Dirk van Rekum, Hans van Horssen en Jan van Hemert. Namens het bestuur van de v.v. Haaften allemaal van harte gefeliciteerd.

 

Jubilarissen