Auto Pippel Pippel Bramen Autoschade Pippel Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek mucon1a vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 10 gasten en geen leden online

Haaften F1 kampioen in de 1e klasse!

Zaterdag 25 april is Haaften F1 voorjaarskampioen geworden in de 1e klasse! In een sportieve wedstrijd in en tegen Woudrichem waarbij gelijkgespeeld of gewonnen moest worden bleef het tot de laatste minuut spannend. Enkele minuten voor het eindsignaal kwam Haaften met 3-2 achter te staan maar werd het in de laatste minuut nog gelijk getrokken. Met een eindstand van 3-3 werd het kampioenschap een feit. Bij aankomst in Haaften werd het team en de begeleiding gefeliciteerd, werden de bekers en bloemen uitgereikt en ging het elftal op de kar door het dorp. Wij feliciteren Haaften F1 en begeleiding met het behalen van dit mooie resultaat. 

 

haaften f1