Auto Pippel Pippel Bramen Autoschade Pippel Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek mucon1a vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 9 gasten en geen leden online

Sponsoravond vrijdag 24 april met Hans van Breukelen

Vrijdag 24 april is er een drukbezochte sponsoravond geweest met gastspreker oud-oranje doelman Hans van Breukelen.Na afloop van deze avond waren er heel veel positieve reacties van de sponsors ook zijn er contacten gelegd met een aantal nieuwe sponsors waaronder al toezeggingen om iets te betekenen bij v.v. Haaften. We bedanken Satter Assurantien en van Doorn voor het (mede) mogelijk maken van deze avond alsmede Erik Klop, Kees de Jong en Johan van Zoelen voor de prima organisatie! Oók Arie & John (DJ’s) en het
kantinepersoneel bedankt voor jullie inzet.

sponsoravond hans van breukelen -1- sponsoravond hans van breukelen