Auto Pippel Pippel Bramen Autoschade Pippel Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Hart van Haaften Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek mucon1a vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben één gast en geen leden online

Sinterklaasfeest op 't Elzenbos

Ook dit jaar hadden Sinterklaas en zijn Pieten het reuze naar hun in zin bij het bezoek aan de Mini's en JO9-1 en JO9-2 van v.v. Haaften op vrijdag 25 nov. De Pieten voetballen ook graag dus dat kwam goed uit, in de sporthal werd met de Pieten een wedstrijdje gespeeld en met Sinterklaas werd er een dobbelspel gespeeld. Ook kregen alle kinderen een leuk cadeautje en ontbraken de pepernoten niet. Iedereen die deze sinterklaasavond mogelijk heeft gemaakt bedankt voor zijn/haar inzet hiervoor. 

 

sinterklaas vvhaaften copy