Auto Pippel Pippel Bramen Autoschade Pippel Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek mucon1a vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 12 gasten en geen leden online

Haaften F2 najaarskampioen

Zaterdag 5 december werd Haaften F2 kampioen, het team won van Brakel F2 terwijl gelijktijdig naaste concurrent Herovina F2 met 3-2 verloor van DSC F5. Het kampioenschap werd afgelopen zaterdag gevierd met bekers, bloemen en een wedstrijdje tegen de ouders, óók die wedstrijd werd door de meiden en jongens van de F2 gewonnen. Spelers en begeleiding van harte gefeliciteerd.

Haaften F2 kampioen IMG 5502 copy