Auto Pippel Pippel Bramen Autoschade Pippel Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek mucon1a vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 18 gasten en geen leden online

Jubilarissen 2016

Op de Nieuwjaarsparty werden traditioneel de jubilarissen gehuldigd, uit handen van voorzitter Guido Verseijl ontvingen de jubilarissen een herinneringsspeld. Op de foto staand van links naar rechts: Kees de Jong, Dennis van Horssen (beide bestuurslid) Martin van Horssen ((25 jaar lid) Fred Wigmans en Gerrit van Willigen (beide 40 jaar lid) Guido Verseijl (voorzitter), Arie van Veldhoven (50 jaar lid). Zittend: Henri van Horssen, Tonnie Bambacht (beide 25 jaar lid) Gerard van Dooijeweert (40 jaar lid), Jan van der Moore (50 jaar lid), Remy van der Meijden (25 jaar lid), Heleen de Wit (secretaris). Op de foto ontbreekt Ad Herreveld (50 jaar lid). Alle jubilarissen van harte gefeliciteerd. 

jubilarissen 2016