Auto Pippel Pippel Bramen Autoschade Pippel Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek mucon1a vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 22 gasten en geen leden online

Voetbal: ook als je een beperking hebt

Sinds het seizoen 2015-2016  beschikt v.v. Haaften over een klein G-Team. Het groepje bestaat nu uit 4 kinderen, maar er kunnen nog wel wat voetbalvriendjes of voetbalvriendinnetjes bij. Het G-team traint op woensdag van 17.30 tot 18.30 uur, voor meer informatie Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. | 06-23 78 96 36. 

voetbal ook als je een beperking hebt