Auto Pippel Pippel Bramen Autoschade Pippel Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek mucon1a vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 7 gasten en geen leden online

Hoofdsponsor Pippel Groep steekt Haaften 1 in het nieuw


Hoofdsponsor Pippel Groep bestaande uit Auto Pippel, Pippel Bramen, Autoschade Pippel en Pippel Automatisering heeft zaterdag 8 oktober de spelers en begeleiding van Haaften 1 voorzien van mooie nieuwe trainingspakken, presentatiejassen en voetbaltassen. Namens spelers en begeleiding willen we hierbij Bas, Bert-Jan, Gijs en Leo Pippel hartelijk bedanken!  (Foto's : Wim de Bruijne) 

Haaften 1b copy 

Haaften 1a copy