mucon1a Auto Pippel Autoschade Pippel Pippel Bramen Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1
donker_150_70

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 11 gasten en geen leden online

Haaften JO11-1 ongeslagen kampioen


Zaterdag 19 november is Haaften JO11-1 na 0-2
winst op Hedel JO11-1 kampioen geworden. Nadat ook de zevende competitiewedstrijd met 3 winstpunten werd afgesloten, barstte het feest los. Bij terugkomst in Haaften werden er bloemen en bekers uitgereikt en gezamenlijk friet gegeten.
Voetbalvereniging Haaften feliciteert het elftal en de begeleiding met het behalen van het kampioenschap.

Haaften JO11 1 2016 2017