mucon1a Auto Pippel Autoschade Pippel Pippel Bramen Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1
donker_150_70

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 17 gasten en geen leden online

Jubilarissen v.v. Haaften

Zaterdag 14 januari heeft voorzitter Guido Verseijl de jubilarissen in het zonnetje gezet en de herinneringsspelden uitgereikt. De volgende jubilarissen werden gehuldigd. Op de foto achterste rij: Dennis van Horssen (bestuurslid), Leo de Wit (40 jaar lid), Guido Verseijl (voorzitter), Martin Snoek (25 jaar lid), Frank van Os (40 jaar lid), Ronald Kers (40 jaar lid) en Mari Bambacht (50 jaar lid). Voorste rij: Heleen de Wit (secretaris), Roelof van Velzen (50 jaar lid), Joop van Kranenburg (60 jaar lid), Adrie van Willigen (60 jaar lid) en Jantien Samehtini (25 jaar) lid. Alle jubilarissen van harte gefelicteerd! (foto Wim de Bruijne)

jubilarissen vvhaaften2017