mucon1a Auto Pippel Autoschade Pippel Pippel Bramen Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1
donker_150_70

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 16 gasten en geen leden online

AVG v.v. HAAFTEN

Per 25 mei 2018 is de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG) van toepassing. De AVG vervangt de Wet bescherming persoonsgegevens (Wbp). Lees hier het protocol van onze vereniging. Tevens maken wij binnen onze vereniging gebruik van een toestemmingsverklaring. Met dit formulier wordt er toestemming gegeven voor diverse gegevensverwerkingen. Denk hierbij o.a. aan het publiceren van (team)foto's en verklaringen in kranten en via social media. Vragen omtrent de AVG? Stuur je vraag naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.