Auto Pippel Pippel Bramen Autoschade Pippel Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek mucon1a vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 12 gasten en geen leden online

JEUGDVOETBAL | LID WORDEN

Beste jongens en meisjes. Ben je van plan om binnenkort of na de zomer op voetbal te gaan, word dan vóór 31 mei lid van v.v. Haaften. Wij kunnen hier dan rekening mee houden bij het maken van de nieuwe teamindelingen voor seizoen 2020-2021. Word je na 31 mei lid van onze vereniging dan bestaat de kans dat je tot de winterstop eerst alleen mee traint en na de winterstop (januari 2021) pas wedstrijden gaat voetballen.


Het inschrijfformulier vind je hier 
http://www.vvhaaften.nl/index.php/info-spelers/lid-worden en kan ingeleverd worden bij Jan van Heusden, Engelenhof 1 in Haaften.