Auto Pippel Pippel Bramen Autoschade Pippel Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek mucon1a vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1
sponsorklikslogo

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 6 gasten en geen leden online

Trainersnieuws

Bart Fransen (hoofdtrainer) en Eelke Oomkens (assistent trainer) zijn ook volgend seizoen 2020-2021 de trainers van Haaften, dit werd tijdens de nieuwjaarsreceptie zaterdag 4 januari door het bestuur bekend gemaakt. Zowel trainers, selectie en het bestuur zijn erg tevreden over de samenwerking, waardoor contractverlenging een vanzelfsprekende stap was. Ter voorbereiding op de 2e seizoenshelft gaat de gehele selectie van Haaften van donderdag 9 januari t/m zondag 12 januari op trainingskamp in Fuengirola in Spanje.   

Bart Fransen Haaften

foto: Wim de Bruijne