Auto Pippel Pippel Bramen Autoschade Pippel Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek mucon1a vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 14 gasten en geen leden online

Corona-protocollen

Bij aanvang van het seizoen 2020-2021 hebben we i.v.m. het coronovirus ons de komende periode aan de regels vanuit de Overheid, RIVM, en KNVB/NOC NSF te houden. We rekenen op ieders medewerking en begrip hiervoor.  

  *  Veiligheids- en hygiëne regels Sportcomplex Elzenbos  klik hier  

  *  Coronaprotocol tijdens wedstrijden en trainingen  klik hier

  *  Diverse protocollen van de KNVB om verantwoord te sporten klik hier