Auto Pippel Pippel Bramen Autoschade Pippel Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek mucon1a vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 7 gasten en geen leden online

Nieuwe Coronamaatregelen per 29 september

Helaas is er geen publiek welkom bij de wedstrijden/trainingen tot en met 20 oktober en is de kantine gesloten, e.a.a. volgens de nieuwe maatregelen van 29 september. Een uitzondering is de ouders van spelers t/m JO19 die rijden naar uitwedstrijden wel de wedstrijd mogen blijven kijken, zij vallen dan onder begeleiding. Regionaal vallen er steeds meer wedstrijden uit, maar gelukkig is dit bij ons nog niet het geval. Een ouder van één van onze jeugdspelers heeft Corona, dus het komt hier ook steeds dichterbij. Houd je verblijf in de kleedkamer daarom zo kort mogelijk. Na de wedstrijd is er (voorlopig) nog de gelegenheid tot douchen en volgens de richtlijnen verlaat je daarna direct het sportcomplex. Of je komt omgekleed naar de club en doucht thuis. De tijd van blijven hangen en een drankje drinken in de kleedkamer is dus voorbij. Gebruik je gezond verstand en wees blij dat er nog gevoetbald kan worden. 

 

Veelgestelde vragen over het Coronavirus en voetbal  Klik hier