Auto Pippel Pippel Bramen Autoschade Pippel Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek mucon1a vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 8 gasten en geen leden online

Uitstel Algemene Ledenvergadering + huldiging jubilarissen

De ALGEMENE LEDENVERGADERING van de voetbalvereniging "HAAFTEN", welke wij jaarlijks in november organiseren, wordt uitgesteld naar een nader te bepalen datum in 2021. De huldiging van de jubilarissen van 2021 wordt eveneens uitgesteld naar een nader te bepalen datum. 

De jubilarissen zijn:

Sjaak van Alphen         50 jaar lid                   Phil van Heusden      25 jaar lid
Téan van Horssen        50 jaar lid                   Dennis van Horssen  25 jaar lid
Klaas Jan Brals            40 jaar lid                   Johan van Horssen    25 jaar lid
Wim van Zoelen           40 jaar lid                   Heleen de Wit          25 jaar lid
Raimon van Doorn       25 jaar lid

 

Bestuur v.v. Haaften