Auto Pippel Pippel Bramen Autoschade Pippel Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek mucon1a vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 17 gasten en geen leden online

Rabo Clubsupport

Rabo Clubsupport West Betuwe bied kennis en financiële ondersteuning aan lokale verenigingen en stichtingen. Leden van Rabobank West Betuwe hebben tijdens de stemperiode bepaald, welke financiële bijdrage de deelnemende clubs en verenigingen ontvangen. Voetbalvereniging Haaften heeft maar liefst € 1.372,23 ontvangen welke besteed zal worden aan de activiteiten van het 100-jarig bestaan in 2021. Met dit bedrag behaalde onze club een 4e plaats van vereningen en stichtingen van de voormalige gemeente Neerijnen. We willen iedereen bedanken die op onze club heeft gestemd en uiteraard de Rabobank voor het organiseren van de Rabo Clubsupport campagne.