Auto Pippel Pippel Bramen Autoschade Pippel Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek mucon1a vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 21 gasten en geen leden online

Kevin van de Velde keert terug naar Haaften

Na 9 mooie seizoenen bij WNC keert Kevin van de Velde (31) terug naar waar het allemaal begon: VV Haaften. Het bestuur, de technische staf, de spelers en supporters zijn verheugd met zijn komst. Niet alleen keert er een goede en ervaren speler terug op het oude nest. Ook qua persoonlijkheid is hij een zeer waardevolle aanvulling bij de selectie en club. Met de terugkeer van Kevin en inmiddels weer fitte Sam Onink en Johnnie Noorthoek kijken we reikhalzend uit naar een mooi en uitdagend nieuw seizoen.