mucon1a Auto Pippel Autoschade Pippel Pippel Bramen Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1
donker_150_70

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 16 gasten en geen leden online

Rini Klein draagt na 20 jaar de scheidsrechtersvlag over.

Op zaterdag 16 oktober voorafgaand aan de wedstrijd Haaften 1 - ONI 1 heeft clubman Rini Klein na maar liefst 20 jaar "vlaggen" afscheid genomen als grensrechter bij Haaften 1. Wat een mooie prestatie en wat zijn we allemaal trots op jou! De vlag heb je overgedragen aan Tom Wigmans. Rini vertegenwoordigt nu samen met Jap Bambacht de club en bezoeken bij uitwedstrijden de bestuurskamer. Bij thuiswedstrijden van Haaften 1 zijn beide gastheren in de bestuurskamer voor de begeleiding van de bezoekende tegenpartij. Ook blijft Rini de gezellige klaverjasmiddagen organiseren en keurt hij als consul de velden bij slecht weer om te bepalen of wedstrijden wel of niet kunnen doorgaan. Rini nogmaals namens iedereen ontzettend bedankt en Tom veel succes als nieuwe grensrechter. 

Rini Klein afscheid 16 10 21 rev1

foto: Wim de Bruijne