mucon1a Auto Pippel Autoschade Pippel Pippel Bramen Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1
donker_150_70

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 61 gasten en geen leden online

Kunstgrasveld

Op 25 april jl. is er een algemene ledenvergadering gehouden omtrent een kunstgrasveld bij onze club. Na een informatieve presentatie van het bestuur waarbij de gestelde vragen van de leden deskundig werden beantwoord door Niek Huijberts van gemeente West Betuwe is door de aanwezige 41 leden unaniem vóór gestemd voor het reasliseren van een kunstgrasveld medio 2023. 

Bestuur vv Haaften