mucon1a Auto Pippel Autoschade Pippel Pippel Bramen Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1
donker_150_70

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 7 gasten en geen leden online

Statiegeldactie COOP

Beste leden, supporters en geïnteresseerden van 1 juli tm 30 september 2022 kun je onze club steunen door je statiegeldflessen in te leveren bij de COOP in Haaften en het statiegeldbedrag doneren aan VV Haaften. Onlangs hebben we een te gekke jeugdochtend gehad, met o.a. levend sjoelen, doelschieten en een stormbaan. Het zou leuk zijn om met de opbrengst van deze statiegeld actie weer een leuke jeugdactiviteit te organiseren.Goed om te weten: de COOP verdubbelt het gedoneerde bedrag! Het kan dus met jullie steun een heel mooi bedrag opleveren.

1. Verzamel je statiegeldflessen.
2. Lever in bij COOP in Haaften en doneer via de gele knop je statiegeld aan VV Haaften.
3. COOP verdubbelt het gedoneerde bedrag.

Doen jullie mee?

JEUGD VV HAAFTEN

 

COOP STATIEGELDACTIE 2022