mucon1a Auto Pippel Autoschade Pippel Pippel Bramen Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1
donker_150_70

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 19 gasten en geen leden online

HAAFTEN HULDIGT JUBILARISSEN

Zaterdag 7 mei werden in het voorjaarszonnetje de jubilarissen van 2021 en 2022 gehuldigd. Jacco de Kiviet sprak de jubilarissen vol waardering toe, waarna zij allen de jubileumspeld en een bos bloemen in ontvangst namen. Na de groepsfoto opende de jubilarissen het buffet en werd er nog gezellig nagepraat. Iedereen nogmaals gefeliciteerd met zijn/haar jubileum. 

IMG 20220507 WA0029