Auto Pippel Pippel Bramen Autoschade Pippel Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek mucon1a vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 11 gasten en geen leden online

HAAFTEN C2 KAMPIOEN IN IJZIGE KOU

Dinsdag 2 december is Haaften C2 najaarskampioen geworden. Om 19.00 uur was de aftrap in Hurwenen en werd in de ijzige kou een sportieve wedstrijd gespeeld tegen HRC’14 C2.
Na het affluiten was de eindstand 0-3 en werd een “klein kampioensfeestje” gevierd onder een warme douche. Op een later moment zal het kampioenschap op de club in Haaften gevierd worden. Wij feliciteren Haaften C2 en begeleiding met het behalen van dit kampioenschap.