Auto Pippel Pippel Bramen Autoschade Pippel Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek mucon1a vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 10 gasten en geen leden online

Haaften D1 kampioen!

Op zaterdag 24 april is Haaften D1 voorjaarskampioen geworden in de 3e klasse door middel van puntenverlies van de concurrent. Het team werd eerder ook al najaarskampioen in de 4e klasse. Het kampioenschap werd gevierd met een wedstrijd tegen de ouders. De spelers ontvingen tevens mooie kampioensshirts en kregen friet in de kantine. Spelers en begeleiding van harte gefeliciteerd.

Haaften D1 kampioen 2015-2016