Auto Pippel Pippel Bramen Autoschade Pippel Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek mucon1a vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 13 gasten en geen leden online

Kampioensreceptie Haaften 1

Donderdag 2 juni was er een hele leuke gezellige kampioensreceptie! Er waren mooie toespraken, een gedeelte van de kampioensfilm werd vertoond en er werden mooie cadeaus in ontvangst genomen. Verder hebben de spelers de wedstrijdbal gesigneerd werd de Toren Bokaal uitgereikt en verlengde hoofdsponsor Pippel Groep bestaande uit Auto Pippel, Pippel Bramen, Autoschade Pippel en Pippel Automatisering het sponsorcontract met 3 jaar. Tot slot was er een ontzettende leuke toespraak van de Burgemeester.  

kampioensreceptie foto 1 kampioensreceptie foto 2