Auto Pippel Pippel Bramen Autoschade Pippel Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek mucon1a vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 8 gasten en geen leden online

Derde seizoen Haaften voor Bart Fransen en Eelke Oomkens

VV Haaften gaat ook volgend seizoen door met hoofdtrainer Bart Fransen en Eelke Oomkens. Bestuur, staf en spelergroep hebben hierover na onderling overleg unaniem positief besloten. Het trainersduo Bart Fransen / Eelke Oomkens begint komende zomer aan hun derde seizoen bij Haaften, dat in de 3e klasse D momenteel de zevende plaats bezet met 6 punten uit 4 wedstrijden. Na de winterstop hopen Johnnie Noorthoek en Sam Onink na lang blessureleed weer aan te sluiten bij de selectie en hun rentree te kunnen maken in de Haaftense hoofdmacht.