Auto Pippel Pippel Bramen Autoschade Pippel Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek mucon1a vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 10 gasten en geen leden online

Elftalbegeleidingscommissie EBC

Vanaf het nieuwe voetbalseizoen 2021/2022 vertegenwoordigen Téan van Horssen, Anne van Velzen en Arie de Jongh (afgevaardigde bestuur) onze elftalbegeleidingscommissie (EBC). De elftalbegeleidingscommissie is het aanspreekpunt voor alle seniorenteams en overlegt/evalueert met spelers, trainers en leiders gedurende het seizoen. De elftalbegeleidingscommissie is een belangrijke schakel tussen alle seniorenteams en het bestuur.