mucon1a Auto Pippel Autoschade Pippel Pippel Bramen Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1
donker_150_70

Wedstrijdprogramma

Zoeken

Nu online

We hebben 61 gasten en geen leden online

Voetbalvereniging Haaften zoekt vanaf seizoen 2022/2023 een gedreven

Jeugdtrainer JO19-1 (2e Klasse)


De trainer verzorgt de trainingen op twee trainingsavonden en coacht de JO19-1 tijdens de wedstrijden.
De jeugdtrainer werkt nauw samen met de overige jeugdtrainers en leiders binnen de vereniging. In het seizoen 2022/2023 beschikt Haaften over alle Jeugdcategorieën van JO19 t/m JO7 welke overwegend uitkomt in de 3e klasse. VV Haaften is een kleine, maar gezonde club, met sportieve ambities.


Wij vragen:

- Verzorging van de trainingen op twee doordeweekse avonden en coaching tijdens de wedstrijden (zaterdag).
- Aantoonbare trainerservaring met jeugdelftallen/pupillen.
- In het bezit van diploma juniorentrainer of vergelijkbaar.

Wat biedt VV Haaften:
Samenwerking binnen een enthousiaste jeugdafdeling die zich volop wil ontwikkelen.
- Een onkostenvergoeding afhankelijk van opleiding/ervaring.


Heb je interesse stuur dan je reactie met korte motivatie naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Wil je meer informatie dan kun je contact opnemen met Jacco de Kiviet | 06 - 48 26 30 16.