Auto Pippel Pippel Bramen Autoschade Pippel Pippel Automatisering Van Arendonk Makelaardij Van Doorn Geldermalsen Fysio Xtra Ridder en Den Hertog def Satter Assurantien Kwekerij De Waal Arie de Jongh tandtechniek mucon1a vrienden wilhelmina kinderziekenhuis 1.07 varkensbedrijf Pippel11 Wakkermans Interlec Regiobloemist 1

Nieuwe Coronamaatregelen per 14 oktober

Vanaf woensdag 14 oktober tm 11 november (voorlopig aankomende 4 weken)  zijn er geen wedstrijden/trainingen meer toegestaan voor spelers vanaf 18 jaar. De sportkantine blijft dicht en kleedkamers/douches worden nu ook gesloten. De jeugd tot 18 jaar mag nog wel in teamverband sporten, waaronder onderlinge wedstrijdjes tegen teams van onze eigen club. Publiek is nog steeds niet welkom op Sportcomplex Elzenbos. 

Veelgestelde vragen over het Coronavirus en voetbal Klik hier